RABAT -20% na zakup Comarch ERP Optima + Darmowa instalacja

Z okazji #BlackFriday przygotowaliśmy specjalną promocję. Jeżeli planujesz rozwój systemu Comarch ERP Optima i związane jest to z zakupem dodatkowych licencji, a jednocześnie chciałbyś mieć stałe wsparcie serwisowe, to ta oferta jest dla Ciebie. Promocja obejmuje również tych przedsiębiorców, którzy rozważają od podstaw wdrożenie oprogramowania klasy ERP.

Promocja obejmuje:

  • 20% rabatu na zakup licencji Comarch ERP Optima
  • Darmowa instalacja
  • Bezpośredni dostęp do dedykowanego specjalisty ERP – w zależności od obszaru zainteresowania np. księgowość, kadry i płace, handel, magazyn itd.

Każdemu, kto zgłosi się w okresie obowiązywania promocji zostanie nadany “wysoki priorytet wdrożeniowy”. Oznacza to, że przy podjęciu współpracy oraz wykonaniu analizy przedwdrożeniowej samo wdrożenie rozpoczniemy jeszcze w tym roku.

Informacja dodatkowa
Bezpłatnie konsultujemy koncepcje, które swoim obszarem obejmują zastosowanie oprogramowania klasy ERP, jego rozwoju o dodatkowe aplikacje czy pojedyncze funkcjonalności. W tym nietypowe integracje, czy kastomizacje. Różnorodność projektów, które do tej pory zrealizowaliśmy, pozwalają nam na wypracowanie z klientem skutecznego rozwiązania>>
https://bit.ly/Referencje_Comarch

Szczegóły: zadzwoń 17 78 01 616 lub napisz e-mail systemy.msp@zetorzeszow.pl

Więcej o Comarch ERP Optima>>https://bit.ly/Comarch_ERP_Optima

Promocja obowiązuje do 30 listopada 2022 r.