Konferencja biur rachunkowych startuje 26.10.2022 r. w Hotelu Rzeszów

26 października 2022 r. w Hotelu Rzeszów odbędzie się XV edycja Podkarpackiej Konferencji Biur Rachunkowych organizowanej przez ZETO-RZESZÓW i wspieranej przez głównego partnera firmę Comarch – producenta dedykowanego oprogramowania Comarch ERP Optima.  

Zapraszamy właścicieli i pracowników biur rachunkowych, kancelarii podatkowych, jak również pracowników i ich przełożonych z działów finansowych oraz kadrowych firm z sektora MŚP.    

Strona konferencji: https://strefa.zetorzeszow.pl/  

Czego dostarczy konferencja?  

Opowiemy o najnowszych zmianach w przepisach dotyczących podatku PIT i CIT. Dostarczymy aktualnej wiedzy z obszaru finansowo-księgowego oraz kadrowo-płacowego z wykorzystaniem oprogramowania Comarch ERP Optima.  

Poinformujemy o wszystkich nowościach szykowanych dla biur rachunkowych i kancelarii podatkowych przez producenta Comarch ww. systemu. Zaprezentujemy rozwiązania mogące poszerzyć Państwa ofertę na obsługę księgową i kadrową dla Waszych klientów.  

Poruszymy temat bezpieczeństwa i cyberbezpieczeństwa oraz po raz pierwszy od dłuższego czasu w naszej agendzie zagości prelekcja specjalisty od HR.  

Oczywiście nie zabraknie wystąpienia wybitnego eksperta, jakim jest pan dr Witold Furman, któremu będzie można zadać szereg pytań natury podatkowej. Przygotujemy dla Państwa dedykowane promocje i rabaty, które pozwolą nieco odciążyć budżet zarezerwowany na oprogramowanie, sprzęt i usługi IT z tym związane.  

Dlaczego warto wziąć udział w konferencji?  

W obecnych czasach ciągłych zmian i niepewności dotyczącej prowadzenia własnego biznesu oraz prowadzenia spraw klientów i doradzania im, jest bardzo trudne. To wymaga ciągłego uczenia się i odnajdywania się w obecnej rzeczywistości prawno-gospodarczej.  

Dlatego konferencja z jednej strony daje możliwość pozyskania konkretnej dawki aktualnej wiedzy, a z drugiej zastrzyku w postaci oszczędności oraz poznania dodatkowych rozwiązań, które mogą pomóc w poszerzeniu oferty usługowej dla Swoich klientów.  

Na pewno spotkanie we własnym gronie koleżanek i kolegów z biur rachunkowych i kancelarii podatkowych to również okazja do wspólnej dyskusji i wymiany poglądów, które zazwyczaj przynoszą wiele dobrego.  

SERDECZNIE ZAPRASZAMY! 

REJESTRACJA na XV PKBR>>