OPROGRAMOWANIE DLA FIRM

Co oferujemy?

Systemy do zarządzania dla biznesu, administracji oraz medycyny i gastronomii.

Jesteśmy świadkami przyspieszenia rozwoju środowisk informatycznych oraz systemów czy aplikacji w nich działających. Ogromną rolę odgrywa informacja generowana i przetwarzana w czasie rzeczywistym. Dlatego systemy informatyczne dziś odgrywają tak istotną rolę, mając wpływ na rozwój lub brak rozwoju firm, gmin czy szpitali.

 
oprogramowaniedlafirm

Wybór nowego systemu

Stojąc przed wyborem nowego systemu lub jego modernizacji stoimy przed pytaniami, na które każdy szef, dyrektor działu IT, włodarz czy menadżer powinien sobie odpowiedzieć.

  • Czy ten system, który zamierzam wdrożyć, będzie efektywny (np.: zautomatyzuje powtarzalne czynności) w stosunku do specyfikacji prowadzonej działalności oraz procesów w niej zachodzących?
  • Czy system powinien mieć formę klasyczną, czy chmurową, a może hybrydową?
  • Czy wybrany system przyspieszy pracę działów, referatów, gabinetów i pozwoli obniżyć koszty?
  • Które obszary system powinien i musi obsługiwać w modelu klasycznym (np.: licencje desktopowe, serwerowe), a które obszary można przenieść
    do chmury (licencje abonamentowe, serwery wirtualne, aplikacje mobilne)?

 Wdrożenie systemu

Każde przemyślane i odpowiednio zaplanowane wdrożenie systemu powinno prowadzić do usprawnienia procesów, pomagać przy prognozowaniu i nadzorowaniu przychodów i kosztów oraz efektywnie wpływać na pracę pracowników i udoskonalać obsługę klientów, petentów czy pacjentów.

ZADZWOŃ ABY UZYSKAĆ SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

37-700, Przemyśl, ul. Asnyka 4
Dostawcą TV w firmie jest SGT S.A.