Projekty realizowane ze środków UE

Czytaj więcej
Zamknij

KONTROLA DOSTĘPU I REJESTRACJA CZASU PRACY

Co oferujemy?

Oferowane produkty rodziny bezpieczeństwa fizycznego obejmują nadzór dostępu i rejestracji osób. Oprócz dostarczenia sprzętu i odpowiedniego oprogramowania, świadczmy usługę montażu, konfiguracji oraz serwisu instalowanych urządzeń oraz całej infrastruktury.

 

Rejestracja czasu pracy (RCP)

Kompleksowe rozwiązanie RCP opracowane przez zespół specjalistów w tej dziedzinie ułatwia zarządzanie czasem pracy, precyzyjne jego rozliczanie oraz wpływa na redukcję kosztów, przyczyniając się do wzrostu efektywności przedsiębiorstwa.

Rejestracja czasu pracy realizowana jest za pośrednictwem oprogramowania RCP Master oraz terminali RCP.

 

Kontrola dostępu (KD)

Oferujemy profesjonalne rozwiązania kontroli dostępu o różnym stopniu skomplikowania i funkcjonalności : od najprostszych, jak zamki szyfrowe, poprzez czytniki kart zbliżeniowych, po rozbudowany sieciowy system kontroli dostępu RACS 4.

RCPKD
  • Sprzęt, który instalujemy charakteryzuje się wysoką niezawodnością i funkcjonalnością, doskonałą relacją jakości do kosztu oraz atrakcyjnym nowoczesnym designem.

  • W kompleksowej ofercie kontroli dostępu znajdują się również dodatkowe rozwiązania takie jak zestawy do programowania i wprowadzania kart, moduły rozszerzeń czy też przydatne akcesoria. Kontrola dostępu, którą oferujemy jest rozwiązaniem opracowanym w oparciu o wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie.

  • Rejestracja czasu pracy za pośrednictwem programu RCP Master umożliwia przygotowywanie raportów czasu pracy i obecności w oparciu o rejestr zdarzeń zaimportowany z pliku tekstowego
    w formacie CSV i XML. Czas pracy (obecności) zatrudnionego naliczany jest wg szczegółowych zasad zdefiniowanych przez operatora programu z uwzględnieniem utworzonych wcześniej Kalendarzy Pracy. RCP Master został opracowany w środowisku Microsoft .NET i jest przeznaczony dla systemów operacyjnych Windows.

  • Program jest dedykowany dla działów kadr w małych i średnich przedsiębiorstwach, a także dla instytucji. Jest oferowany z licencją do obsługi 50, 250 lub powyżej 250 pracowników – w wersji jedno lub wielostanowiskowej.

KONTAKT

37-700, Przemyśl, ul. Asnyka 4
Dostawcą TV w firmie jest SGT S.A.